Tvorenie je radosť

Tvorenie je pre nás niekoľko násobná radosť. Keď zoženieme materiál, keď vecičku vyrábame, keď je hotová, keď ju fotíme, keď si ju niekto kúpi a keď nám napíše akú ma z nej radosť. O tom to celé je. O radosti a láske k tomu čo robíme. 

Chceme tvoriť, lebo vo vytváraní vecí vidíme zmysel.

Vidíme zmysel v tom vytvoriť niečo nového, niečoho užitočné či niečoho krásneho. A preto vzniklo Chceme tvoriť, aby sme mohli našu radosť šíriť a dávať našim výrobkom zmysel tým, že urobia radosť Vám.

Rodinná firma

Milujeme všetko netradičné a ručne robené, všetko čo má dušu a myšlienku. Náš tím tvoria členovia rodiny, ktorí sa na chode firmy podieľajú, či už po kreatívnej alebo logistickej stránke.

Široká ponuka

Keďže našu firmu tvorí viacero rodinných členov a každý z nás rád vytvára niečo iné, vieme Vám ponúknuť široké portfólio našich výrobkov. U nás nájdete veci šité, pletené, maľované aj šperky.

Tvoríme s láskou

Všetky naše produkty sú vyrábané s láskou na Slovensku. Sú to originály, do ktorých vkladáme kúsok seba. Ich výroba nám prináša radosť, a tešíme sa, keď prinesie radosť aj Vám.

Komplexné služby

Každý z nás je iný, tvorí niečo iné a má iný štýl. Toto vo finále dáva perfektný celok, v ktorom sme schopní pokryť požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Kamaráti s prírodou

Snažíme sa, aby naše výrobky a celá naša tvorba nezaťažovala prírodu. Minimalizujeme odpad z našej dieľničky a snažíme sa využívať aj tie najmenšie zbytky.

Osobný prístup

Ku každej zákazke pristupujeme individuálne. Vypočujeme si Vaše požiadavky a prispôsobíme finálny produkt tak, aby Vám po všetkých stránkach vyhovoval a mali ste z neho radosť.